Květen 2010

Jídelníček 6.5

8. května 2010 v 21:37 | Sherrie |  My meal →
Tak tenhle den jsem drzela hladovku, dopadlo to celkem dobre, ale jelikoz se mi udelalo spatne z hladu tak jsem si musela dat aspon jedno jablko, hold svoji vuli musim jeste trenovat...
avatar

Jídelníček 5.5 →

6. května 2010 v 12:04 | Sherrie
Jídelníček 5.5

Snídaně→ Bílý jogurt

svačina→ Tuňák se zeleninou + cel. rohlík

Oběd→ Ovocný salád s jogurtem

Svačina→ meloun
Večeře → Okurkový salád


Sport = 20 min na rotopedu, 20 min wii

Pití = 1 l čaje, voda

Váha → 70,6 kg

Ouuu super mam o kilo mene!! :D za chvilku se uz dostanu pod tu hroznoz 70ku :Dmam hroznou radost :) Vcera toho sportu nebylo tolik, jelikoz na me neco leze, ale hned jak mi bude líp tak napravím :)

A rozhodla jsem se, ze dnes si dám ocistny den...jednodenni hladovku :) tak mi drzte palce at to vydrzim :)


A jak ste se meli vy?

Jak to vlastně začalo →

5. května 2010 v 22:15 | Sherrie |  About Me →
cup
Jak to vlastně začalo...

Asi před rokem a půl jsem měla blog, vážila jsem 58 kilo a s pomocí blogu jsem se dopracovala až na 52...spokojena hrozne moc jsem v tu dobu byla ale pak to nabralo prudky spad..

Skoncila jsem v nemocnici, ne kvuli diete ale zeslabla mi imunita a byla jsem na pokoji zavrena celkem dlouho...s jidlem v nemocnici a vlasne vubec bez pohybu vaha zacala stoupat a kdyz jsem prisla domu uz se vratit z5 ke stejnemu hubnuti neslo, nebyla síla a vlastne vubec nic.. Ale drzela jsem se na tech 60 kilo celkem v pohode, bez toho aniz bych se omezovala..

Ále to není vse :D Prisel kluk a s klukem jsem si nechala nasadit antikoncepci a bylo to, nahle vaha zacala stoupat uplne sama az na tech 72 kilo, tak jsem prasky vysadila a uz vaha zacina lezt dolu :) tak snad to pujde takhle dal...

Tak to by bylo vse :) Jsem ráda, ze jsem si znovu zalozila blog, protoze mi to dava silu vydrzet...dekuju za podporu, bez vas by to neslo :)

Jídelníček 4.5

5. května 2010 v 9:13 | Sherrie |  My meal →
Jídelníček 4.5

Snídaně→ Bílý jogurt + pomeranč

svačina→ trocha rýže se zeleninou

Oběd→ rajčata, maso + okur. salád

Svačina→ nic

Večeře → Okurkový salád


Sport = 35 min na rotopedu, 75 min procházka

Pití = 1,5 l vody, 3 šálky čaje

Váha → 71,6 kg

Když tak koukám na tu váhu tak je to hrozný...pro svou výšku mám mít okolo 60 kilo :( no snad se mi to povede dát dolu :)

Tak se mějte hezky pa ,)

Hanna Beth 1. →

3. května 2010 v 15:53 | Sherrie
Hanna Beth

My Pixels →

3. května 2010 v 15:27 | Sherrie |  About Me →
Moji Smajlíci →

x.png image by moparbucker × wub.png image by moparbucker × tongue.png image by moparbucker × stupid.png stupid image by moparbucker × smile.png smile image by moparbucker × shades.png image by moparbucker × sigh.png image by moparbucker × mellow.png image by moparbucker × alright.png image by moparbucker x huh-1.png image by moparbucker × lol.png lol image by moparbucker × hmm.png image by moparbucker × huh.png image by moparbucker × haha.png image by moparbucker × grin.png image by moparbucker × evil.png evil image by moparbucker × geek.png image by moparbucker × ermm.png image by moparbucker x down.png image by moparbucker × disgusted-1.png image by moparbucker × cry.png cry image by moparbucker × confused.png image by moparbucker × clown.png image by moparbucker × big_grin.png image by moparbucker × annoyed.png image by moparbucker × angry.png image by moparbucker × angel.png angel image by moparbucker

Spřátelení :o) →

3. května 2010 v 15:25 | Sherrie |  Spřátelení →
Zdrávím všechny wub.png image by moparbucker

pokud chceš spřátelit blogy, tak mi písni sem do komentářů a já ti odepíšu na blog  tongue.png image by moparbucker
Hlavně napiš celou adresu blogu a jménogrin.png image by moparbucker

Těším se na vás, mějte se hezky pá

clown.png image by moparbucker